Роз'яснення біблійних істин - 4.01.2015р.

Від поставленої мети життя залежить все: життя і щастя людини. Чітко визначена мета впорядковує життя людини для її добра, створює в ньому гармонію...Проповіді призначені з метою формування християнського світогляду та виховання моральних чеснот істинного християнина..

Всі чекають Миколая,

Всі на світі — кожний край!..

Святий Миколай - найяскравіший приклад добродійництва і милосердя. Мета: виховувати любов до ближнього, почуття доброти й милосердя; розширити і узагальнити знання дітей про свято Миколая, виховувати пошану та любов до свята; почуття вдячності за це свято; формувати навички святості, добра і правдивості.

«Голод 1932-1933 рр. Українська ніч 1933 року»

Мета : ознайомлювати вихованців з трагічним минулим нашого народу; вшанувати пам'ять безвинно замучених голодом та політичними репресіями людей, виховувати в дітей особистісні риси громадянина України, патріотизм.

Національно-патріотичне виховання

З метою викликати в дітей бажання поповнювати свої знання про Україну, вчити розуміти поняття "Батьківщина" відбулося заняття на тему "Україна - моя Батьківщина".

Громадське виховання

На тематичному занятті з громадського виховання, вихователь Норець Світлана Іванівна, провела спеціальну бесіду про Державний Гімн України, у ході якої разом з дітьми пригадала конкретні факти його застосування. Також ознайомила дітей із традицією слухання Гімну стоячи, приклавши долоню до серця, виражаючи цим свою величезну шану й любов до України.

Фестиваль дитячого театрального мистецтва

З метою активізації творчого потенціалу дітей у Попружнянському дитячому садочку відбувся фестиваль дитячого театрального мистецтва.

Ми, вихователі, покликані допомагати дитині відкривати риси прекрасного в навколишньому світі, долучати його до доступних видів художньо- естетичної діяльності. Кожний вихователь у своїй діяльності повинен пам’ятати слова Ж.Ж.Руссо « У серце увійде лиш те, що йде від серця», - і бути переконаним у тому, що нічого другорядного у житті дитини немає. Все життя дітей насичене грою. Кожна дитина хоче зіграти свою роль. Але як же це зробити? Як навчити малюка грати, брати на себе роль і діяти? Цьому допоможе театр.

Під час фестивалю я гармонійно поєднувала різні форми організації театралізованої діяльності, враховуючи вікові категорії дітей:

а) драматизація казки (ігри – драматизації);

б) показ настільного театру;

в)показ театру іграшок;

г) ляльковий театр;

д) пальчиковий театр;

е) театр картинок(казки у символах).

Збагаченню словника дітей, засвоєнню правильних граматичних та синтаксичних конструкцій, розвитку виразного мовлення сприяє гра-драматизація. Перед інсценуванням казки «Лисиця та журавель», «Ріпка», «Круть і Верть»,»Коза-Дереза» я спочатку добре засвоювала з дітьми її зміст, попередньо розглядала з ними художні ілюстрації. Для інсценізації обирала найцікавіший епізод.

Особливе захоплення в діток викликають вистави настільного театру , бо для їх проведення ми використовуємо власноруч змайстровані з паперу іграшки-ляльки – це мистецтво орігамі. Назви вистав настільного театру іграшок, які проведені з дітьми: «Козенятко сіре вушко», «Казка про рукавичку», «Курчатко».

Настільний театр картинок: «Зайчикові пригоди», «Веселі каченята», «Лісові друзі».

Ляльковий театр найбільш близький та доступний для маленьких вихованців. Малят приваблюють «живі» ляльки, які рухаються та переносять їх у цікавий казковий світ іграшок, де все не звичайне. Улюблені казки діток: «Колобок», «Лисичка-сестричка і вовк».

Діткам дуже подобаються зображення, які можна зробити за допомогою пальців рук: «Хто як кричить?», «Домівка хатка», «Зайчика злякалися».

Театр картинок (казки у символах), що проводилися з дітьми: «Теремок», «Вовк і семеро козенят», «Кривенька качечка», «Курочка ряба».

Мораль казок.

«Курочка ряба» - Не в золоті щастя.

«Колобок» - Не той друг, хто медом маже, а той хто правду каже.

«Ріпка» - Щира праця гори верне. Гуртом можна й море загасити.

«Вовк і семеро козенят» - Захотів вовк в овечій шкурі побути, та не вийшло.

«Коза-дереза»- Якщо зазіхаєш на чуже - втратиш своє.

«Лисичка й журавель» - Злом відповідати на зло погано.

Після проведення тижня театралізованої діяльності, я зрозуміла, якщо в дитячому садочку є театр - це означає, що там існує феномен дитинства: радість, подив,фантазія, захоплення, творчість.

SadokSadok

/Files/photogallery/741/SAM_1519_.jpg/Files/photogallery/741/SAM_1515_.jpg/Files/photogallery/741/DSC01671_.JPG/Files/photogallery/741/DSC01670_.JPG/Files/photogallery/741/DSC01668_.JPG/Files/photogallery/741/DSC01665_.JPG/Files/photogallery/741/DSC01663_.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 298

Коментарi

  • Liaroge

    2018-02-03 19:43:12

    Cephalexin Alternative For Dogs [url=http://cialicheap.com]cialis[/url] Zovorax Eye Drops For Sale...

  • Steperadly

    2015-10-16 17:28:35

    Also reviewed by David Zieve MD MHA Medical Director A.where A c is the skin area exposed to the open air T s and T a are the skin and air temperatures respectively and K c is the convection coefficient which has a value that depends primarily on the prevailing wind velocity.ARTIFICIAL LEG C [url=http://newpharmrxus.com]levitra[/url] This hotline number will let you talk to experts in poisoning.Crushing of stonesBone scintigraphy is commonly called a bone scan and lung scintigraphy is commonly called a lung scan...